2. EL LEXUS
ALMAK İÇİN NEDENLER

2. EL LEXUS ALMAK İÇİN NEDENLER
BİR ARABA SATIN ALMAK İSTİYORSAM, NEDEN LEXUS'U SEÇMELİYİM?
Lexus sunduğu üstün işçilik kalitesi ve üst düzey lüks deneyimi ile modern mühendislik, güç, performans ve teknolojinin bir birleşimidir. Amacımız müşterilerimize beklentilerinin üzerinde bir deneyim sunmak ve otomobil satın alma deneyimini başka bir boyuta taşımaktır.
LEXUS 2. ELDE NASILDIR?
Kalite ve güvenilirlik konusunda birçok ödül kazanan marka olarak Lexus hizmet ve kalite konusunda saygın bir imaja sahiptir. SUV’den Coupe’ye, Sedan’dan Crossover’a kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan Lexus sadık bir müşteri portföyüne sahiptir.
Detaylı bilgi için Lexus Select noktaları ile iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM
DAHA ESKİ 2. EL BİR LEXUS DAHA YENİ 2. EL BİR LEXUS SATIN ALIRKEN TAKAS EDİLEBİLİR Mİ?
Herhangi bir otomobil alımında olduğu gibi, bu değer aracın yaşı, kilometre ve durumuna bağlı olarak değişmektedir. İlgili değerlendirme aracınız incelendikten sonra yetkili Lexus Select bayimiz tarafından yapılır.
2. EL LEXUS FİYATI NEDİR?
2. El Lexus araç fiyatları model ve donanıma bağlı olarak değişiklik göstermektedir.
2. EL YERİNE YENİ BİR LEXUS SATIN ALMAK DAHA İYİ OLUR MU?
Bütçeniz yeni veya 2. El bir Lexus satın almanıza izin veriyorsa, sorunuz muhtemelen "yeni veya 2. El bir Lexus satın alırsam ne gibi özellikler ve avantajlar elde ederim?" olmalıdır. Bu bütçenizle alakalı bir durumdur. Yetkili Lexus bayisini ziyaret ederek mevcut kampanyalar ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bayilerimiz size en iyi kararı vermeniz konusunda memnuniyetle yardımcı olacaktır.
KULLANILABİLECEK EN İYİ 2. EL LEXUS NEDİR?
Bu, yaşam tarzınıza bağlı. Tercihinizin, yoğun bir aile yaşam tarzını barındıran ya da sportif olan bir otomobil gerektirip gerektirmediğini yalnızca siz bilebilirsiniz. Kullanabileceğiniz geniş seçenek ve ürün gamı hakkında bilgi sahibi olmak için Lexus Select noktaları ve Lexus bayileri ile iletişime geçebilirsiniz. Hangi Lexus’u seçtiğinize bakılmaksızın, Lexus Select kapsamındaki tüm 2. El Lexus araçlarımız 3 yıllık üretici garantisine sahiptir.
2. EL LEXUS ARAÇLAR İÇİN GARANTİ VAR MIDIR?
Hangi Lexus’u seçtiğinize bakılmaksızın, Lexus Select kapsamındaki tüm 2. El Lexus araçlarımız 3 yıllık üretici garantisine sahiptir.
2. EL LEXUS’U NEREDEN SATIN ALABİLİRİM?
Lexus Select noktalarından veya select.lexus.com.tr adresinden Lexus 2. El araç alternatiflerine bakabilirsiniz. Detaylar için Lexus Select noktaları ile iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM