LEXUS SELECT
AVANTAJLARI

LEXUS SELECT AVANTAJLARI
LEXUS SELECT GARANTİSİ
2. El Lexus satın alırken kendinizi güvende hissedebilirsiniz çünkü tüm 2. El Lexus araçları 1 Yıl veya 25.000 km garantisi ile size sunulur.
LEXUS ASİSTANIM
Lexus sahiplerinin mükemmel sürüş keyfini kesintisiz yaşamaları için tasarlanan özel destek hizmeti “Lexus Asistanım” sizin için 7 gün/24 saat hizmetinizdedir. Lexus Asistanım hizmeti ilk 1 yıl ücretsiz olarak verilmektedir.
TÜV SÜD ONAYLI EKSPERTİZ RAPORU
Lexus Select programındaki tüm 2. El Lexus araçlar Tüv Süd onaylı detaylı bir mekanik, boya ve kaporta ekspertiz raporuna sahiptir.
HİBRİT SİSTEM KONTROLÜ
Lexus Hibrit araçlarımız, tüm premium hibrit sistemleri içindeki en orijinal ve en sofistike teknoloji olan “Lexus Hybrid Drive” teknolojisi tarafından güçlendirildi. Bu nedenle teknisyenlerimiz hibrit hizmetinde benzersiz bir deneyime sahip. Her yıl ücretsiz olarak yapılan “Hibrit Sistem Kontrolü”, sizin Lexus Hybrid'ten en iyi şekilde faydalanmanızı ve rakipsiz sürüş keyfini deneyimlemenizi sağlar. Teknisyenlerimiz, tüm hibrit sistemini test ederek size, hibrit aracınız ile ilgili ayrıntılı bir rapor sunar. Hibrit Sistem Kontrolü ücretsiz olup, araç kaydının 10. yıldönümüne kadar, toplam kilometre sınırı olmadan kullanılabilir. Detaylı bilgi için Lexus Select noktaları ile iletişime geçebilirsiniz.